• Wpisów: 1
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 18:25
  • Licznik odwiedzin: 227 / 376 dni
 
szalesewnmc
 
www.maria-blant.com.pl/ - Nasz Polski świat mody słynie z tego że  zrzucany jest na bok za sprawą  zagranicznej mody. Często mówi się że moda polska  w zestawieniu  do innych regionów  jest daleko za nimi,  ale gdyby jednak   przypatrzeć się  temu wszystkiemu  akuratniej polscy producenci są w stanie  pokazać  polskim klientom  naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najmodniejszych fasonów do wysokich lotów tkaniny. Gdzie i dlaczego  pojawił się przeszkoda konsumentów? Brak dostatecznych kompetencji projektantów czy ludzie są za bardzo rygorystyczni w swoich wyborach?

Otóż nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż firmy międzynarodowe dostając tym samym dużo mniej czasu na podbicie rynku. Klienci widząc że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki są na szczycie zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności korzystania z polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Wygląda absurdalnie ale niestety takie są realia.
Okazuje się że wymarzonej sukienki, czy innych ubrań  klienci nie muszą  pozyskiwać u naszych sąsiadów  ponieważ wystarczy  sprawdzić  polski asortyment.

Reasumując spróbujmy  polubić to co  nasze!  Odsuńmy na bok uprzedzenia i dajmy szansę Polskim  projektantom i pozostałym  wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Nie możesz dodać komentarza.